1. W środę odprawiamy pierwsze nabożeństwo majowe.
Nabożeństwo majowe w tygodniu o godzinie 18.30, a w niedzielę po Mszy o 11.30, w Maju wszystkie Msze święte w tygodniu odprawiane będą wieczorem o godzinie 18.00.

2. W piątek obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym.
To również pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi przed Mszą świętą, również w tygodniu.

3. W sobotę wizytę chorych rozpocznę od godziny 8.30.

4. Kancelaria parafialna w maju czynna jest w środy i piątki po Mszy św. wieczornej, a w soboty od 8.00-9.00.

5. W sobotę rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie w naszej parafii nabożeństwem majowym o godzinie 18.00.
Podczas Nabożeństwa poświęcenie nowej Kapliczki, która będzie umieszczona na skrzyżowaniu ulic Nowakowskiego i Okulickiego.

6. W przyszłą niedzielę zmianka Żywego Różańca.

7. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o potrzeby naszej wspólnoty przez ofiary, pracę i modlitwę.

8. W Kościele Św. Mikołaja nocna adoracja różańcowa z 3 na 4 maja (z piątku na sobotę) od godz. 20 do 6 rano, aby wyprosić dary Ducha Świętego i łaskę Bożego Miłosierdzia dla naszej ojczyzny.