1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
3. W czwartek 4 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała, Tradycyjna Procesja Eucharystyczna będzie po Mszy św. o godzinie 11.00.
Proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję.
Ołtarze:
– pierwszy na skrzyżowaniu ul. Metalowców i Okulickiego,
– drugi u pani Mucha,
– trzeci na parkingu,
– czwarty przy kościele.
4. Dziękuję Wszystkim, którzy troszczą się o potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej. Zapraszamy chętnych do sprzątania kościoła.
5. W sobotę Dzień Chorych w naszej parafii Msza św. z Sakramentem Namaszczenia o godzinie 10.00.

ks. Mieszko Pabiś
