Uroczystość Trójcy Świętej 26 maja 2024 r.

1. Dziś w szczególny sposób wyrażamy naszą wiarę w Boga Trójjedynego, wielbimy Trójcę – Ojca i Syna i Ducha Świętego, trzy różne Osoby posiadające jedną boską naturę.

2. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała, Procesja Eucharystyczna rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 11.00 i przejdzie ulicami Borowcową, Okulickiego i Nowakowskiego.
Ołtarze: pierwszy na skrzyżowaniu ul. Metalowców i Okulickiego, drugi u pani Mucha, trzeci na parkingu, czwarty przy kościele.
Zapraszam na procesje dzieci do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych; niosących chorągwie i feretrony.
Procesje wokół kościoła w oktawie Bożego Ciała w tygodniu o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy o godzinie 11.30.
W środę okazja do spowiedzi od godziny 17.00.

3. Kancelaria parafialna czynna w środę i piątek o godzinie 19.00 i sobotę o godzinie 8.00.

4. Dziękuję Wszystkim, którzy parafię wspierają pracą, modlitwą i ofiarą. Bóg zapłać.

– w poniedziałek, środę, piątek i sobotę
o 18.00
– we wtorek i czwartek o 7.00