Ogłoszenia - Święto Świętej Rodziny 26.12.2021 r.

1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny, wszystkim Rodzinom w naszej parafii życzę, aby Pan Jezus był zawsze w nich obecny.

2. W piątek w ostatni dzień roku, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00, Nieszpory o godzinie 16.30, a około 17.00 Msza św. dziękczynna za dobro, które otrzymaliśmy od Boga w minionym roku, chcemy również wynagradzać za nasze grzechy i prosić o Boże błogosławieństwo w Nowym roku.

3. 1-go stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, porządek Mszy świętych jak w niedzielę, jest to święto, w którym katolik ma obowiązek uczestniczyć w Eucharystii.

4. Z powodów epidemicznych nie będzie wizyty duszpasterskiej w normalnym porządku, dlatego harmonogram Mszy świętych w tygodniu pozostaje bez zmian, tzn. Msze św. rano będą we wtorek i czwartek, a po południu w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.

w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.30/17.00

w środa 18.00/17.00
w piątek o 18.00/17.00
Uwaga! W maju, październiku i w czasie kolędowym