Ogłoszenia - 4 niedziela Adwentu 19.12.2021 r.

1. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia, zapraszamy na ostatnie Roraty rano o godzinie 7.00, wieczorem zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej. Wspólny posiłek powinniśmy rozpocząć od modlitwy, odczytania fragmentu Pisma św. mówiącego o narodzinach Jezusa. Dzieląc się chlebem-opłatkiem, dzielmy się miłością i pokojem. Niech będzie to czas pojednania i zgody, w modlitwie pamiętajmy również o bliskich zmarłych.

2. W Boże Narodzenie pasterka o godzinie 24.00. W pierwszy i drugi dzień Świąt obowiązuje porządek niedzielny Mszy świętych. Składka na Pasterce przeznaczona jest na Fundusz SOS obrony Życia S.O.S. Składka w Uroczystość św. Rodziny przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła w Krakowie.

3. Składka w dzisiejszą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby inwestycji w parafii. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają parafię modlitwą i ofiarami oraz pracą.
    Roraty we wtorek i czwartek rano o 7.00, w pozostałe dni o godzinie 17.00.

4. Do nabycia opłatki na stół wigilijny i świece Caritas. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby Parafii i dzieł Charytatywnych Kościoła.

BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
MIŁOŚCI, POKOJU i RADOŚCI, KTÓRA PROMIENIUJE
Z BETLEJEMSKIEJ STAJENKI

w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.30/17.00