Ogłoszenia - Poniedziałek Wielkanocny 2021

1. Chrystus zmartwychwstał.
    Prawdziwie zmartwychwstał Alleluja.
    Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przygotowali Uroczystość Wielkanocny w naszej parafii, szczególnie tym, którzy modlili się i czuwali adorując Pana Jezusa, Niech Zmartwychwstały Błogosławi.

2. Przez cały tydzień, aż do niedzieli przeżywamy Oktawę Wielkanocy. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia.
    O godzinie 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia i koncert dziękczynny.

3. Od kwietnia Msze święte wieczorne w tygodniu o 18.30.
    Nabożeństwo do M. B. Miłosierdzia w środę i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godzinie 18.00.

4. Z racji świętowania oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    W piątek odwiedzam chorych z Komunią świętą od 8.30.

5. Dziękuję Wszystkim, którzy wspierają naszą parafię modlitwą, ofiarą i pracą, proszę o zgłaszanie się chętnych do sprzątania kościoła.