Ogłoszenia - 21 Niedziela zwykła 25.08.2019 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; we wtorek wspomnienie św. Moniki; w środę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; we czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. W sobotę 7 września Piesza Pielgrzymka Parafii Chrzanowskich do Płok. Pielgrzymi wyruszą z parafii M.B. Różańcowej o godz. 8.00. Wszyscy chętni z naszej Parafii wyruszają o 7.00 spod Kościoła. Powrót autobusem po uprzedniej rezerwacji lub na własną rękę. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

3. We środę Nabożeństwo do Matki Bożej Miłosierdzia i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 18.00.

4. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki o godzinie 19.00, w soboty o godzinie 8.00.

5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, w sobotę 31 sierpnia po Mszy świętej wieczornej w Sali na plebanii o 19.15.

6. Dziękuję Wszystkim Dobroczyńcom naszej Wspólnoty parafialnej. Można nabywać cegiełki na rzecz pokrycia kosztów remontu posadzki w kościele. Jutro po południu zapraszam chętnych do sprzątania kościoła. Rozpoczniemy sprzątanie o 16.00.