Ogłoszenia - 28 Niedziela zwykła 13.10.2019 r.

1. Dzisiaj przed kościołem kwesta na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    Dziś także rozpoczynamy XXXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.

2. W październiku modlimy się na różańcu w rodzinach i w kościele. Różaniec w tygodniu o 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.30.

3. Zbliża się miesiąc listopad - czas modlitwy za zmarłych. Wypominki roczne i listopadowe można zamawiać w zakrystii lub kancelarii. W naszej parafii w listopadzie w tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. różaniec w intencji dusz czyśćcowych.

4. W piątek Godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii, Bóg zapłać wszystkim, którzy parafię wspierają modlitwą i ofiarą. Zapraszam chętnych do sprzątania kościoła.