Ogłoszenia - 1 niedziela Adwentu 27.11.2022 r.

1. Adwent to czas oczekiwania na spotkanie z Panem. Chcemy lepiej przygotować się na przyjście Chrystusa. Warto podjąć postanowienie adwentowe, które będzie dla nas pomocą w dążeniu do świętości.
    Codziennie w tygodniu odprawiamy Roraty. W niedzielę godzinki o godzinie 7.15 śpiewamy Godzinki ku czci NMP.

2. Po Mszy św. od przyszłej niedzieli można będzie nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby Parafii i dzieł Charytatywnych Kościoła.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi przed poranną Mszą świętą, wizyta u chorych od godziny 8.30, po południu spowiedź od godziny 15.30.

4. W przyszłą niedzielę kwesta na potrzeby świetlicy im. Brata Alberta w Chrzanowie przed kościołem.

5. Zapraszamy do modlitwy w Kołach Koronkowych; to grupa 9 osób, które codziennie modlą się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Każda osoba odmawia inny dzień nowenny. Chętnych proszę o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

LIST PASTERSKI METROPOLITY KRAKOWSKIEGO ARCYBISKUPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO NA ADWENT 2022 ROKU

w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.30/17.00

w środa 18.00/17.00
w piątek o 18.00/17.00