Ogłoszenia - III Niedziela zwykła 23.01.2022 r.

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego; Niedziela Słowa Bożego została ustanowiona przez papieża Franciszka specjalnym listem apostolskim Aperuit illis z dnia 30 września 2019 r., w którym Ojciec Święty wyraźnie zaznaczył, że jako chrześcijanie „musimy wejść w bliską relację z Pismem Świętym, w przeciwnym razie [bowiem] nasze serce pozostanie zimne, oczy zamknięte, dotknięte niezliczonymi formami ślepoty”.

2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych, do puszki będzie można złożyć ofiarę na rzecz fundacji, która pomaga chorym na trąd.

3. W naszej parafii rozpoczynamy serię spotkań przed wyjazdem na Światowe dni Młodzieży 2023 w Portugalii. Spotkania będą mieć charakter integracyjno-szkoleniowy, będziemy realizowali program "Masz wiadomość". Spotkania będą w każda ostatnią sobotę miesiąca po wieczornej Mszy świętej w salce na plebanii.
    Zaczynamy 29 stycznia! Zapraszamy! laughing

4. Dziękuję wszystkim, za modlitwę, pracę i ofiary na rzecz parafii. Proszę chętnych wolontariuszy do sprzątania kościoła o zgłaszanie się w zakrystii.

w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.30/17.00

w środa 18.00/17.00
w piątek o 18.00/17.00
Uwaga! W maju, październiku i w czasie kolędowym