Ogłoszenia - 18 Niedziela zwykła 2 sierpnia 2020 r.

1. W miesiącu sierpniu szczególnie czcimy Matkę Bożą, to czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Przeżywamy rocznicę Bitwy Warszawskiej i Powstania Warszawskiego.
    Nasi biskupi zachęcają nas do podjęcia abstynencji od alkoholu, aby dawać świadectwo trzeźwości i wypraszać łaskę uwolnienia z nałogu dla osób uzależnionych. Abstynencja to dążenie ku pełnej wolności, która jest po to, aby kochać Boga, siebie samego i drugiego człowieka.

2. We czwartek przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego.

3. W najbliższy piątek spowiedź rano przed Mszą świętą i po południu od godziny 17.00. Odwiedziny Chorych z Najświętszym Sakramentem od godziny 8.00.

4. Kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki o godzinie 19.00 i w soboty o godzinie 8.00.

5. Nabożeństwo do Matki Bożej Miłosierdzia w środę o godzinie 18.00, a Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 18.00.

6. Dziękuję Wszystkim, którzy wspierają naszą parafię modlitwą, ofiarą i pracą na rzecz wspólnoty. Bóg zapłać.