Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna 19 maja 2019r.

1. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę przystąpienia do pierwszej Komunii św. dzieci z klasy czwartej.
    Nabożeństwo majowe w tygodniu o godzinie 18.00, w niedzielę i święta po Mszy o 11.30.

2. We czwartek po Mszy św. o 19.15 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i 8.

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycji parafialnych. Bóg zapłać Wszystkim, którzy troszczą się o potrzeby naszej Wspólnoty.

4. W najbliższą sobotę 25 maja Dzień Chorych w naszej parafii.
    Zapraszam Chorych i Seniorów na Mszę o 10.00. Po Mszy świętej odwiedziny u chorych w domu.
    Chętnych proszę zgłaszać w zakrystii.

5. Również  25 maja w sobotę o 18.30 i niedzielę 26 maja modlimy się w intencji mam, dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia, a dla żyjących o Boże błogosławieństwo.

6. Katecheza chrzcielna po Mszy świętej wieczornej w sali na plebanii.

7. 1 czerwca, w sobotę, jest Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Z naszej parafii także organizujemy wyjazd, wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii do niedzieli, 26 maja. ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY NIE ZRZESZONE W RÓŻACH RÓŻAŃCOWYCH A CHĘTNE DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA.