7 Niedziela Wielkanocna 12 maja 2024 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

1. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godzinie 18.30.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego; kończy się w liturgii okres Wielkanocny.

2. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha św. wieczorną godzinę uwielbienia rozpoczniemy Mszą świętą i nabożeństwem majowym, a zakończymy apelem Jasnogórskim o godzinie 20.00.
Szczególniej zapraszam do modlitwy wieczernika, wszystkie Wspólnoty związane z naszą parafią i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.

3. Dziękuję Wszystkim, którzy troszczą się o potrzeby naszej parafii.

4. W sobotę 25 maja obchodzimy w naszej parafii Dzień chorych, o godzinie 10.00  Msza święta z Sakramentem Namaszczenia Chorych.

5. 25 maja i 26 maja modlimy się w intencji mam, dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia, a dla żyjących o Boże błogosławieństwo.

6. W poniedziałek 20 maja w Święto NMP Matki Kościoła ks. Henryk Bąk odprawi Mszę świętą dziękczynną w 50-lecie swojego kapłaństwa.

– w poniedziałek, środę, piątek i sobotę
o 18.00
– we wtorek i czwartek o 7.00