Ogłoszenia - Święto Świętej Rodziny 30.12.2018 r.

1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny, wszystkim Rodzinom w naszej parafii życzę, aby Pan Jezus był zawsze w nich obecny.

2. Jutro w ostatni dzień roku Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00, Nieszpory o godzinie 16.30, a około 17.00 Msza św. dziękczynna za dobro, które otrzymaliśmy od Boga w minionym roku, chcemy również wynagradzać za nasze grzechy i prosić o Boże błogosławieństwo w Nowym roku.
    Jutro również dokończenie „kolędy” na ulicy Metalowców od godziny 11.00.

3. 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi, porządek Mszy świętych jak w niedzielę, jest to święto, w którym katolik ma obowiązek uczestniczyć w Eucharystii.
    W styczniu z powodu „Kolędy” zmiana porządku Mszy św., rano o godzinie 7.00 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek, po południu o 17.00 w środę i sobotę, również z racji „Kolędy” sprawy kancelaryjne można załatwiać we wtorek, czwartek, piątek po Mszy św. porannej.

4. W tym tygodniu przypada 1 piątek miesiąca, spowiedź przed ranną Mszą świętą i po południu od godziny 15.30.
    Odwiedziny chorych od godziny 8.00. Chętnych proszę zgłaszać w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę, Msza południowa będzie pół godziny wcześniej o godzinie 11.00, po niej wyruszymy w Orszaku Królewskim do rynku, zapraszam całe Rodziny do świętowania i dzielenia się radością obecności Boga w naszym życiu.

6. Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

2.01 środa

ul. Okulickiego.

3.01 czwartek

ul. Borowcowa od ronda numery nieparzyste do ulicy Witosa i parzyste do kościoła

5.01 sobota

ul. Borowcowa numery nieparzyste od ulicy Kamiennej do ulicy Skalnej włącznie i ulice przyległe

Od   9.00

7.01 poniedziałek

ul. Borowcowa numery nieparzyste od Witosa do ulicy Nowakowskiego i ulica Mydlana